Skontaktuj się z nami

Siedziba główna

NIP: 6961876386
REGON:
021911410
KRS:
0000489335


Dyrektor Handlowy

Piotr Majchrzak
+48 65 575 86 94
p.majchrzak@kaczmarek2.pl

Manager Eksportu

Jakub Roszak
+48 65 575 86 93
+48 602 651 151
j.roszak@kaczmarek2.pl
Preferred languages: English, Russian

Doradca Techniczny

Bogdan Majka
+48 600 229 966
b.majka@kaczmarek2.pl

Manager Rozwoju Rynku

Mariusz Piotrowski
+48 784 660 980
m.piotrowski@kaczmarek2.pl


Dział obsługi klienta krajowego

Anna Pawlak
+48 65 575 86 23
+48 606 814 547
a.pawlak@kaczmarek2.pl


Gizela Kłosowska
+48 65 575 86 08
+48 606 819 995
g.klosowska@kaczmarek2.pl


Natalia Wojciechowska
+48 65 575 86 03
+48 694 401 551
n.wojciechowska@kaczmarek2.pl


Jolanta Jarecka
+48 65 575 86 05
+48 784 660 816
j.jarecka@kaczmarek2.pl


Ewelina Marcinkowska
+48 65 575 16 69
+48 602 375 641
e.marcinkowska@kaczmarek2.pl


Patrycja Żelazna
+48 65 575 86 95
+48 784 660 459
p.zelazna@kaczmarek2.pl


Mariusz Nowak
+48 65 575 86 12
+48 784 660 268
m.nowak@kaczmarek2.pl

Violetta Klupś
+48 65 575 86 07
+48 606 315 531
v.klups@kaczmarek2.pl

 Adam Naskręt
 +48 65 575 86 09
 +48 784 659 954
a.naskret@kaczmarek2.pl

 Alicja Bardel
 +48 65 575 86 16
+48 602 373 769
a.bardel@kaczmarek2.pl

Jagoda Kaczmarek
+48 65 575 86 24
+48 799 075 099
jg.kaczmarek@kaczmarek2.pl


Dział sprzedaży zagranicznej

Aneta Adamczak-Pyrek
+48 65 575 86 18
+48 606 817 690
a.pyrek@kaczmarek2.pl
Preferred languages: German, English


Katarzyna Łagódka
+48 65 575 86 82
+48 784 661 913
k.lagodka@kaczmarek2.pl
Preferred languages: English


Luiza Górajewska
+48 65 575 86 80
+48 784 661 905
l.gorajewska@kaczmarek2.pl
Preferred languages: English


Magda Pilch Baraniak
+48 65 575 86 10
+48 694 401 550
m.pilch@kaczmarek2.pl
Preferred languages: English, Russian


Tomasz Trzeciak
+48 65 575 86 81
+48 784 661 417
t.trzeciak@kaczmarek2.pl
Preferred languages: Russian, English


Wyślij nam wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Kategoria:

Temat